God morgen og god onsdag til deg! Det er en ny dag og det gir nye muligheter! Jeg er ganske fornøyd med meg selv enn så lenge! haha jeg har både mandag og i går kveld klart å legge meg til ca. samme tid begge kveldene, jeg har tenkt til å fortsette dette utover uka, men er spent på om jeg klarer det! Haha dør av meg selv!
Jeg er jo som sagt vant til å legge meg når det passer meg uten å tenke så mye over det, men rutiner for søvn er vistnok viktig så da må jeg prøve å gjøre de endringene som må til for å få dette til da!
Jeg har etterhvert forstått at det å skulle endre en hel del med rutiner på en gang ikke er så utrolig lett, jeg er et vanemenneske og trenger litt tid på å få til gode endringer. Derfor skal jeg bruke tid på å få til denne gode søvnrutinen. Det er viktig for både kropp, sjel og helse så dette må bare gå! Men små steg på rett vei, er et skritt i riktig retning uten å falle tilbake så jeg krysser fingrene for at dette går veien!
Jeg ønsker deg en superfin onsdag!